.

XXVI Niedziela Zwykła 2021r.

XXVI Niedziela Zwykła - 26. 09. 2021 r.

1. Dziś Msza święta popołudniowa jak w każdą niedzielę o godz. 1530.

2. W tym tygodniu pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca.

3. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 1600.

4. Spowiedź dla dorosłych w piątek od godz. 1600.

5. Spowiedź w Słonnem w piątek od 1715, następnie Msza święta.

6. W piątek rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do licznego udziału w tych nabożeństwach. Za odmówienie różańca w kościele i kaplicy można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dzieci ze Szkół Podstawowych zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca. Zapraszamy do pisania karteczek z imieniem i nazwiskiem i intencją za którą dziecko się modli danego dnia. Po Mszy świętej będziemy losować figurkę Matki Bożej Różańcowej, którą dzieci będą zabierać do domu na cały dzień. Po nabożeństwach różańcowych będą także rozdawane pamiątkowe obrazki. Rodziców prosimy o dopingowanie swoich pociech.

7. W sobotę o godz. 1800 nabożeństwo fatimskie i Msza święta.

8. W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy świętej o  godz. 900 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

9. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą świętą o godz. 900 poprowadziła Róża św. Marii Magdaleny.

10. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania na ten tydzień prosimy: Marta Młynarska, Wanda Żółty, Danuta Fudali, Helena Kilon, Anna Szymańska

11. Dziękuję p. Tadeuszowi Bukowińskiemu i p. Katarzynie Makuszak za pracę na rzecz parafii.

12. Bóg zapłać członkom Róż Różańcowych za uczestnictwo w Pielgrzymce do Jodłówki.

13. W tym tygodniu zapraszamy spotkania formacyjne grupy parafialne.
Zapraszamy na Mszę świętą a po niej na spotkanie:

- środa: chór parafialny w Szkole w Przedmieściu Dubieckim o godz. 1800 głosy żeńskie, o godz.1900 głosy męskie

- czwartek: wszyscy członkowie Akcji Katolickiej

- piątek: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

Zapowiedzi:

Krzysztof Sosnowski z Przedmieścia Dubieckiego i Emilia Banaś z Pawłokomy, zapowiedź II