.

XXIV Niedziela Zwykła 2021r.

XXIV Niedziela Zwykła - 12. 09. 2021 r.

1. Dziś Msza święta popołudniowa o godz. 1530.

2. We wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

3. Msza święta w Słonnem we wtorek o godz.1600.

4. W środę święto NMP Bolesnej. Odpust w parafii. Msze święte o godz. 630, 1100, 1700.

5. W sobotę święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. Jest to dzień Archidiecezjalnego Spotkania Młodych w Krośnie, na które wybiera się nasza młodzież.

6. Za tydzień składka na Archidiecezjalne Radio Fara.

7. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą świętą o godz. 900 poprowadziła róża św. Róży.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Elżbieta Sura, Bożena Żółty, Agata Młynarska, Mieczysłąw Brożyna, Krystyna Król.

9. Dziękuję panom: Marianowi Węglarz, Piotrowi Chęć, Adamowi Kotlarczyk, Zygmuntowi Dziaczyńskiemu, Kazimierzowi Zioło, Tadeuszowi Bukowińskiemu, Adamowi Sura, Jackowi Pinkowiczowi, Ryszardowi Binko, Karolowi Binko za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

10. W tym tygodniu zapraszamy na spotkania formacyjne następujące grupy parafialne:

- środa: Apostolat Maryjny,

- piątek: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

Spotkania rozpoczynamy Mszą świętą o godz. 1700.