.

XXIII Niedziela Zwykła 2021r.

XXIII Niedziela Zwykła - 05. 09. 2021 r.

1. Dziś wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy świętej o  godz. 900 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

2. Dziś o godz. 1530 nabożeństwo eucharystyczne i Msza święta.

3. W środę święto Narodzenia NMP, modlitwy o błogosławieństwo Boże dla pracy rolników. Na Mszach świętych o 630 i 1700 obrzęd błogosławieństwa ziarna.

4. Msza święta w Słonnem w środę o godz. 1600 wraz z obrzędem błogosławieństwa ziarna.

5. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 1115 modlitwy dziękczynne za zbiory i modlitwy o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników. W tej intencji będzie odprawiana Msza święta.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 1200 w Warszawie odbędzie się beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego. Zapraszamy do obejrzenia transmisji w domach. W zakrystii jest już do odebrania Gość Extra poświęcony kard. Wyszyńskiemu.

7. Prosimy młodzież o wpisywanie się na listę w zakrystii na wyjazd do Krosna na Archidiecezjalny Dzień Młodzieży w dniu 18.09.2021 r. (tj. sobota).

8. Pielgrzymka Róż Żywego Różańca odbędzie się 25.09.2021 r. w sobotę do Jodłówki. Rozpoczęcie o godzinie 930. Ze względu na niedaleką odległość do Jodłówki prosi się członków Róż, aby udali się na to spotkanie indywidualnie.

9. Dziś po każdej Mszy świętej zbiórka do puszek z przeznaczeniem dla potrzebujących z Afganistanu.

10. Dziś składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

11. Dziękujemy tym parafianom, którzy w ubiegłą niedzielę udali się z wieńcem dożynkowym na dożynki do Jaślisk.

12. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą świętą o godz. 900 poprowadziła Róża św. Cecylii.

13. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy mieszkańców Wybrzeża, kolejne osoby od p. Nyrka.

14. Dziękuję panom: Adamowi Kotlarczyk, Zygmuntowi Dziaczyńskiemu, Kazimierzowi Zioło, Tadeuszowi Bukowińskiemu za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

15. W tym tygodniu zapraszamy na spotkania organizacyjne następujące grupy parafialne:

- środa: kandydaci na ministrantów.

- piątek: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

- sobota: chór parafialny „Soli Deo”.

Spotkania rozpoczynamy Mszą świętą. Po niej zapraszamy członków grup na swoje spotkania, w kościele i salce parafialnej. Wszystkich nowych chętnych, pragnących pogłębić swoją wiarę w tych wspólnotach serdecznie zapraszamy.