.

XXII Niedziela Zwykła 2021r.

XXII Niedziela Zwykła - 29. 08. 2021 r.

1. Dziś Msza Święta popołudniowa o godz. 1530.

2. W środę rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Msza święta na rozpoczęcie roku w środę o godz. 800.

3. Spowiedź na rozpoczęcie roku dla dzieci i młodzieży będzie w czwartek od godz. 1600.

4. Spowiedź dla dorosłych w piątek od godz. 1600.

5. Spowiedź w Słonnem w piątek od godz. 1715 i Msza święta.

6. W sobotę o godz. 1800 nabożeństwo fatimskie i Msza święta.

7. W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy świętej o godz. 900 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

8. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą świętą o godz. 900 poprowadziła Róża bł. Jolanty.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Wawrzko Maria, Kaszycka Dorota, Niedźwiedź Małgorzata, Banaś Mariusz, Daraż Elżbieta, Janowska Marta.

10. Dziękuję tym osobom z Akcji Katolickiej, którzy wzięli udział w nabożeństwach w piątek i za udział w spotkaniu w Strachocinie w dniu wczorajszym.

11. 18.09.2021 r. odbędzie się w naszej archidiecezji jednodniowe spotkanie młodych. Będzie ono miało miejsce w Krośnie. Zapraszamy do wzięcia w nim udziału naszą młodzież. Dodatkowo z parafii, jeśli będzie wystarczająca liczba osób zorganizujemy transport autokarowy. Chętne osoby prosimy o zapisy w zakrystii do 8.09.2021 r.

12. Do pracy w naszej parafii został skierowany ks. Michał Stęchły. Serdecznie go witamy, życzymy mu błogosławieństwa Bożego w pracy, zdrowia oraz wszelkich łask. Ks. Michał jest dopiero po święceniach więc otoczmy go naszą życzliwością i naszymi modlitwami.