• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

.

XXI Niedziela Zwykła 2021

Ogłoszenia parafialne

XXI Niedziela Zwykła - 22. 08. 2021 r.

1. Dziś Msza Święta popołudniowa o godz. 1530.

2. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą świętą o godz. 900 poprowadziła Róża św. Jana z Dukli.

3. W czwartek Uroczystość NMP Częstochowskiej. Odpust w Słonnem. Msza Święta w Słonnem w czwartek o godz. 1000

4. 27.08.2021r. w piątek o godz. 1600 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja jako dziękczynienie za 25 lat istnienia Akcji Katolickiej w Archidiecezji Przemyskiej. Na adorację zapraszamy Parafialne Oddziały Akcji Katolickiej z dekanatu, z parafii oraz parafian.

5. W przyszłą niedzielę 29.08.2021 r. w Jaśliskach odbędą się Dożynki Archidiecezji Przemyskiej. Więcej informacji na stronie internetowej archidiecezji.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu.
Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Blecharczyk Halina, Pszonak Edyta, Frańczak Józef, Skubisz Zofia, Skubisz Krzysztof

7. Dziękuję panom: Tadeuszowi Bukowińskiemu, Ryszardowi i Karolowi Binko, Tomaszowi Leszczak i Krzysztofowi Grzegorzak za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

8. Z okazji beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego ukaże się specjalne wydanie „Gość Extra” w całości poświęcony Jego osobie. Koszt egzemplarza to 10 zł. Zapisów na ten numer prosimy dokonywać w zakrystii.

9. Po pięciu latach pracy w parafii Dubiecko ks. Adam dekretem księdza arcybiskupa został przeniesiony do pracy duszpasterskiej w innej parafii. Dziękujemy ks. Adamowi za pełną poświęcenia i zaangażowania pracę w naszej parafii. Dziękujemy za posługę w konfesjonale, za głoszone słowo Boże, za pracę z chórem Soli Deo, za wzorowe wypełnianie swoich obowiązków duszpasterskich i kapłańskich. Życzymy ks. Adamowi wszelkich łask i Bożego błogosławieństwa w pracy na nowej parafii. Będziemy wspierać posługę ks. Adama na nowej parafii naszymi modlitwami.

Top