.

II Niedziela Wielkiego Postu 2021r.

Druga   Niedziela   Wielkiego  Postu
(28.02.2021)

1. Dziś o godz. 15.00 Gorzkie Żale i Msza święta.

2. W piątek o godz. 16.00 droga krzyżowa dla dzieci i młodzieży, o godz. 16.30
Msza św. Po Mszy św. druga droga krzyżowa dla dorosłych.

3. Droga krzyżowa w Słonnem w piątek o godz. 17.00, następnie Msza święta.

4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca.

5. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 15.30, spowiedź dla dorosłych
w piątek od godz. 15.30.

6. Spowiedź w Słonnem w piątek od godz. 16.30.

7. W czwartek spotkanie modlitewne dla młodzieży z klas Vi, VII, VIII i starszych, przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

8. W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

9. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona na misje.

10. W sklepiku do nabycia paschaliki i słoiki z miodem. Ofiary CARITAS Przemyska przeznacza na hospicja dla ludzi chorych w archidiecezji przemyskiej.

11. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św.
o godz. 9.00 poprowadziła Róża Błogosławionej JOLANTY.

12. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania
świątyni w najbliższym tygodniu prosimy: Agnieszka GIERULA, Irena KWAŚNIAK, Alicja GRZEGORZAK, Małgorzata MAŚCIDŁO, Agata CHROBAK.

13. Dziękujemy Panom: Markowi SOWA, Krzysztofowi GRZEGORZAK, Tadeuszowi BUKOWIŃSKIEMU za pracę dla naszej parafii w ubiegłym tygodniu.

14. Prosimy wszystkich parafian, aby korzystać już ze spowiedzi przed świętami. Zapewne nie będzie spowiedzi całodziennej dla wszystkich, więc prosimy, aby nie odkładać pojednania z Panem Bogiem na koniec Wielkiego Postu tylko już teraz skorzystać. Spowiadamy codziennie pół godziny przed Mszą świętą, czyli od godz. 6.00 rano i od 16.00 popołudniu.