.

II Niedziela Zwykła 2021 r.

Druga Niedziela Zwykła
(17.01.2021)

1. Dziś o godz. 15.30  Msza święta popołudniowa.

2. Jutro rozpoczynamy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie jego trwania będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział
w zakończeniu tego tygodnia, może zyskać odpust zupełny.

3. We wtorek wspomnienie Świętego Józefa Sebastiana Pelczara. Zachęcamy do modlitwy
w intencji archidiecezji.

4. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby remontowe w parafii. Ofiary prosimy składać po Mszy św. radnym parafialnym.

5. Zgodnie z wcześniejsza zapowiedzią w liście Księdza Arcybiskupa, odbędą się spotkania kolędowe z parafianami z rejonów objętych w tym roku wizytą duszpasterską:
a) w piątek 22. 01 na godzinę 16.30 zapraszamy do kościoła parafian
z Winne-Podbukowina
b) w poniedziałek 25.01 parafian z Wybrzeża
c) we wtorek 26.01 parafian z Nienadowej
d) w środę 27.01 parafian z Dubiecka
e) w niedzielę 31.01 spotkanie kolędowe z parafianami ze Słonnego
Spotkania rozpoczną się Mszą świętą w intencji: „O Boże błogosławieństwo dla parafian”
z poszczególnych rejonów. Po Mszy będzie jeszcze modlitwa o potrzebne łaski
w rodzinach oraz nastąpi obrzęd błogosławieństwa wody, którą przyniesiemy do kościoła
do poświęcenia. Po powrocie do naszych domów poświęconą w kościele wodą pokropimy dom, miejsce gdzie mieszkamy oraz obejście.

6. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św.
o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętego Józefa Sebastiana PELCZARA.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu.

8. Dziękujemy różom różańcowym i parafianom za adorację Najświętszego Sakramentu w ubiegły piątek.

9. Dziękujemy Panom: Adamowi SURA i Krzysztofowi GRZEGORZAK za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.