• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

...

Niedziela Chrztu Pańskiego 2021

Niedziela Chrztu Pańskiego
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE 
(10.01.2021)
 
1. Dziś o godz. 15.30  Msza święta popołudniowa.
 
2. Dziś Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego.
Kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.   /pokropienie wiernych/
 
3. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 15.30.
 
4. W piątek 15 stycznia adoracja Najświętszego Sakramentu w parafii w ramach ogólnodiecezjalnej adoracji. Rozpocznie się o godz. 8.30 i potrwa do Mszy świętej wieczornej. Zapraszamy róże różańcowe i parafian do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem. Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń w przedsionku kościoła, prosimy o zapoznanie się z nim.
 
5. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św.
o godz. 9.00 poprowadziła Róża Błogosławionej SALOMEI.
 
6. Dzieci klas trzecich z terenu naszej parafii zapraszamy na spotkanie związane
z szyciem strojów komunijnych. Spotkanie z panią krawcową odbędzie się 16 stycznia
w sobotę o godz. 9.00 w domu sióstr serafitek. Ze względów organizacyjnych prosimy
o wpłacenie zaliczki w kwocie 50 złotych.
 
7. Duszpasterstwo misji naszej archidiecezji zwraca się z prośbą o przekazanie
1% podatku na dzieła misyjne prowadzone w 10 krajach przez misjonarzy pochodzących z naszego terenu. Wesprzyjmy to dzieło przekazując procent podatku lub wpłacając dowolną kwotę. Ulotki informacyjne wyłożone są na stolikach za ławkami.
 
8. Dziękuję Panom: Adamowi i Dominikowi KOTLARCZYK, Jarosławowi SZNILIK, Krzysztofowi GRZEGORZAK, Czesławowi GUJA, Tadeuszowi BUKOWIŃSKIEMU, Zdzisławowi PILCH za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.
 
9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania
świątyni w najbliższym tygodniu prosimy: Halina DYMON, Krystyna OSYPANKA, Bogusława SACHARZEC, Renata JABŁECKA, Danuta SACHARZEC.
 
Top