II Niedziela po Bożym Narodzeniu 2021

Druga Niedziela po Bożym Narodzeniu

OGŁOSZENIA   PARAFIALNE

(03.01.2021)

1. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo eucharystyczne i Msza święta.

2. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze święte odprawiane będą
w porządku niedzielnym tj. o godz. 7.00, 9.00, 11.15, 15.30. Podczas liturgii błogosławieństwo kadzidła i kredy.

3. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 10.00 połączona z błogosławieństwem kadzidła i kredy.

4. Dziś składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu, natomiast w uroczystość Objawienia Pańskiego na potrzeby misji świętych.

5. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św.
o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej BRYGIDY.

6. Dziękuję Panom: Janowi KAMIŃSKIEMU i Krzysztofowi GRZEGORZAK za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

7. Z racji przypadającej we środę uroczystości Objawienia Pańskiego, nasza młodzież
z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży będzie w dniu 6 stycznia rozprowadzać komplety z kadzidłem, kredą i węgielkiem do oznaczenia naszych domów. Prosimy, aby wesprzeć to dzieło z serca płynącą ofiarą. Bóg zapłać.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania
świątyni w najbliższym tygodniuprosimy: Kazimiera KOPACKA, Alicja KOPACKA,
Krystyna GROCHOWSKA, Marta GRZEGORZAK, Agata PIELECH.

9. ZAPOWIEDZI:

Władysław LIPIŃSKI z Leska i Lidia GRZEGORZAK z Dubiecka    (Zapowiedź Pierwsza)