Niedziela Świętej Rodziny 2020

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

OGŁOSZENIA   PARAFIALNE

(27.12.2020)

1. Dziś Msza św. o godz. 15.45.

2. W poniedziałek Święto Świętych Młodzianków – męczenników.

3. W czwartek zakończenie Roku Pańskiego 2020. Msza św i nabożeństwo na zakończenie roku o godz. 15.00. Za udział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

4. W piątek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Światowy Dzień Pokoju.
Za odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu Przyjdź” można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Msze św. w Nowy Rok o godz. 7.00, 9.00 i 11.15 oraz o godz. 15.30 nabożeństwo i Msza św. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. Msza św. w Słonnem w Nowy Rok o godz. 10.00.

6. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. Kto obchodzi pierwsze piątki miesiąca powinien przyjąć w tym dniu Komunię świętą. Ze spowiedzi można skorzystać codziennie od godz. 6.00 rano i wieczorem od godz. 16.00.

7. W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św.
o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

8. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św.
o godz. 9.00 poprowadziła Róża Błogosławionej KAROLINY.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania
świątyni w najbliższym tygodniuprosimy: Agnieszka SOSNOWSKA, Katarzyna SOSNOWSKA, Maria POLACZEK, Magdalena PUCHYR, Helena GRZEGORZAK.

10. Po 15-tym stycznia 2021r. odbędą się spotkania kolędowe. Zaproszenie kierujemy
do parafian objętych w tym roku wizytą duszpasterską. Jak słyszeliśmy w liście pasterskim księdza arcybiskupa spotkania te obywać się będą w kościele.

11. Dziękujemy tym wszystkim parafianom, którzy godnie obchodzili święta Bożego Narodzenia i przystępowali do sakramentów świętych, wyznając swoją wiarę. Bóg zapłać.

12. Dziękujemy Państwu: Januszowi, Annie CHRUŚCICKIM, Członkom Akcji Katolickiej,
Zdzisławowi BARAN, Andrzejowi CHRUŚCICKIEMU, Krzysztofowi GRZEGORZAK, siostrom zakonnym, siostrze zakrystiance, Jakubowi DARAŻ, Radosławowi GRZEGORZAK, Dominikowi MICHALSKIEMU, Kacprowi SZNILIKOWI, Andrzejowi GŁOWACZ, Karolowi BINKO, Łukaszowi PYRA, Tadeuszowi BUKOWIŃSKIEMU, Adamowi KOTLARCZYKOWI, Agnieszce BINKO, młodzieży z KSMu i RAMu. Dziękujemy za wszelkie prace związane z przygotowaniem do świąt
oraz za zaangażowanie.