I Niedziela Adwentu 2020r.

I NIEDZIELA ADWENTU

OGŁOSZENIA   PARAFIALNE

(29.11.2020)

1. Rozpoczyna się ADWENT i nowy rok duszpasterski przeżywany pod hasłem „Zgromadzeni
na Świętej Wieczerzy”.

2. W dni powszednie adwentu będą odprawiane RORATY o godz. 16.30. Zapraszamy parafian do uczestnictwa we Mszy św. roratniej. Prosimy dzieci, aby uczestniczyły przynosząc do kościoła lampiony adwentowe.

3. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach i Msza św.

4. W tym tygodniu przypadają Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 15.30. Spowiedź dla dorosłych Parafian w piątek od godz. 15.30.

5. Spowiedź w Słonnem w piątek od godz. 16.45 i Msza św.

6. Ze względu na pandemię raczej nie będzie spowiedzi parafialnej przed świętami w jednym dniu, więc prosimy, aby skorzystać ze spowiedzi adwentowej w każdy dzień adwentu przed Mszami św. o godz. 6.00 rano i po południu od godz. 16.00. Prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatnie dni, bo nie będzie możliwości wyspowiadać wszystkich.

7. Od dziś w sklepiku parafialnym można nabyć świece wigilijne, w minimalnej cenie 6 zł.
W zakrystii i sklepiku parafialnym do nabycia są również opłatki wigilijne. Przy odbiorze opłatków prosimy wpisać się na listę. W tym roku ministranci nie będą roznosić opłatków po domach.

8. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej MONIKI.

9. W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

10. Za tydzień składka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w bieżącym prosimy:

Teresa HALIŻAK, Honorata PINKOWICZ, Kazimiera WOJDYŁO, Sylwia DARAŻ, Agnieszka KUNICKA.

12. Młodzież z KSMu przygotowała kartki z fragmentami Pisma świętego. Można je zabrać
i w ramach adwentowego czuwania rozważyć w swoich rodzinach.

13. Dziękujemy Panom: Tadeuszowi BUKOWIŃSKIEMU, Dariuszowi, Radosławowi GRZEGORZAK, Zdzisławowi PILCH, Krzysztofowi GRZEGORZAK, Józefowi SOWA za pracę na rzecz naszej parafii
w ubiegłym tygodniu.