Uroczystość Wszystkich Świętych 2020r.

XXXI NIEDZIELA  ZWYKŁA
Uroczystość Wszystkich Świętych
(01.11.2020)

1. Dziś Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. popołudniowa o godz. 14.00.

2. Jutro Dzień Zaduszny, Msze święte o godz. 6.30, 9.00 i 16.30.

3. W Uroczystość Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny wierni mogą zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, który może być ofiarowany za zmarłych. Za pobożne nawiedzenie kościoła oraz odmówienie „Ojcze nasz”, „Wierzę w Boga” oraz jakiejkolwiek modlitwy w intencjach Ojca Świętego. Odpust można zyskiwać przez cały miesiąc listopad.

4. Msze św. w Słonnem w poniedziałek o godz. 15.30 i piątek o godz. 17.00
z modlitwami za zmarłych polecanych w wypominkach.

5. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca.

6. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek o godz. 15.30, spowiedź dla dorosłych
w piątek o godz. 15.30. Spowiedź w Słonnem w piątek o godz. 16.45 i o godz. 17.00 Msza św.

7. W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

8.  Prosimy, aby MODLITWĘ RÓŻAŃCOWĄ w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej JUSTYNY.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Bogdan GRZEGORZAK, Agnieszka KUNICKA, Beata OWARZANY,
Maria KARTUSZ, Krystyna FOSTACZ.

10. W miesiącu listopadzie modlić się będziemy za zmarłych polecanych
w wypominkach. Codziennie od 2 do 8 listopada, natomiast w pozostałe dni miesiąca
w środy, piątki i niedziele.

11. Dziś składka przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.