XXX Niedziela Zwykła 2020r.

XXX NIEDZIELA  ZWYKŁA
(25.10.2020)

1. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe i Msza święta.

2. W środę święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. W parafii szczególnie wspominamy tych świętych. Msze święte odprawiane będą o godz. 6.30, 11.00 i 16.30.

3. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 15.30.

4. Od poniedziałku Msze św. popołudniowe odprawiane będą o godz. 16.30.

5. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Prosimy parafian, aby do sakramentu spowiedzi przystępować przed Mszą św poranną i wieczorną każdego dnia.

6.  Prosimy, aby MODLITWĘ RÓŻAŃCOWĄ w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej AGNIESZKI.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Alina FUDALI, Małgorzata DARAŻ, Elżbieta SMOLIŃSKA, Grażyna HALIŻAK, Aneta KRUPA.

8. Dziękuję p.: Bogdan KURASZ, Czesław GUJA, Tadeusz BUKOWIŃSKI, Adam KOTLARCZYK za pracę na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.

9. W Uroczystość Wszystkich Świętych Msze święte do południa tak, jak w niedzielę. Po południu Msza św. o godz. 14.00. Nie będzie procesji z kościoła na cmentarz. Modlitwy na cmentarzu za zmarłych odprawi kapłan po Mszy św. o godz. 15.00.

10. W dzień zaduszny Msze św. odprawiane będą o godz.: 6.30, 9.00 i 16.30 z modlitwą za zmarłych polecanych w wypominkach. W dzień zaduszny modlitwy za zmarłych na cmentarzu odprawi kapłan o godz. 10.00. Nie będzie procesji z kościoła na cmentarz.

11. W czwartek po Mszy św. nowenna do Świętego Andrzeja BOBOLI. Prosimy o udział członków Akcji Katolickiej i parafian w nowennie.

12. Do 30 listopada trwa Powszechny Spis Rolny. Przypominamy, że udział w spisie jest obowiązkowy dla każdego rolnika. Spis odbywa się przez Internet lub poprzez wywiad telefoniczny. Pracę w terenie rozpoczęli również rachmistrze spisowi z zachowaniem wymogów sanitarnych.
Dla rolników, którzy nie mają możliwości spisać się samodzielnie, został uruchomiony punkt spisowy w Urzędzie Gminy w Dubiecku. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.