XXIX Niedziela Zwykła 2020r.

XXIX NIEDZIELA  ZWYKŁA
Niedziela Misyjna
(18.10.2020)

1. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe i Msza święta.

2. Dziś Niedziela Misyjna, rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się za misje na wszystkich kontynentach oraz za misjonarzy, szczególnie za tych, którzy pochodzą z naszej archidiecezji.

3. Dziś składka na potrzeby misji świętych.

4. Prosimy, aby MODLITWĘ RÓŻAŃCOWĄ w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej BARBARY.

5.  Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.
6.  Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Barbara Galej, Henryk Fudali, Krystyna Nowak, Maria Jureczko, Agata Grzegorzak

7. W tym tygodniu spotkania grup formacyjnych odbędą się :
- w środę – o godz. 17.00 Liturgiczna Służba Ołtarza – ministranci i lektorzy
- w piątek – o godz. 17.00 Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży – młodzież z KSM

8. Zbliża się miesiąc LISTOPAD, kiedy modlić się będziemy za zmarłych polecanych
w wypominkach. Kartki wypominkowe wyłożone są na stolikach za ławkami. Na kartkach wyraźnie zapisujemy imiona zmarłych. Wypełnione prosimy składać na tacę w niedzielę podczas Mszy świętych.

9. Zapowiedzi Przedślubne:

Patryk PAWŁOWSKI z Bachowa i Martyna MAŚCIDŁO z Przedmieścia Dubieckiego  (Zapowiedź Druga)