.

XXVIII Niedziela Zwykła 2020

XXVIII NIEDZIELA  ZWYKŁA
(11.10.2020)

1. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe i Msza święta.

2. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwach październikowych.

3. Dziś Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.

4. W piątek rocznica święceń biskupich Księdza Arcybiskupa Józefa MICHALIKA, módlmy się w jego intencji.

5. W przyszłą niedzielę wspomnienie Świętego ŁUKASZA, ewangelisty. Modlimy się w intencji służby zdrowia.

6. Za tydzień Niedziela Misyjna, rozpoczyna się Tydzień Misyjny.

7. Dziękujemy tym członkom Róż Żywego Różańca, którzy wzięli udział w nabożeństwie w parafii Dynów.

8. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.

9. Prosimy, aby MODLITWĘ RÓŻAŃCOWĄ w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej Marii MAGDALENY.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Joanna GRZEGORZAK, Wiesława BINKO, Bogusława CICHOCKA, Magdalena NOWAK, Celina MICHALIK.

11. Dziękuje p.: Tadeusz BUKOWIŃSKI, Ryszard BINKO, Paweł GRZECH, Bogdan KURASZ za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu. Dziękujemy Parafialnemu Oddziałowi Akcji Katolickiej za przygotowanie dekoracji w kościele.

12. SPOTKANIA duszpasterskie:

- Zbiórka ministrantów w czwartek o godz. 17.00

13. W przyszłą niedzielę w całej Polsce liczenie wiernych w Kościele.

14. Zapowiedzi Przedślubne:

Patryk PAWŁOWSKI z Bachowa i Martyna MAŚCIDŁO z Przedmieścia Dubieckiego    (Zapowiedź Pierwsza )