.

XXVII Niedziela Zwykła 2020r.

XXVII NIEDZIELA  ZWYKŁA
(04.10.2020)

1. Dziś wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

2. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe i Msza święta.

3. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwach październikowych.

4. W przyszłą sobotę 10 października spotkanie modlitewne róż różańcowych w Dynowie. Prosimy członków róż różańcowych, aby udali się na to spotkanie. Początek o godz. 9.30.

5. W dniu 11 października w niedzielę pielgrzymka młodzieży do bazyliki archikatedralnej rozpoczynająca nowy rok formacyjny.

6. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.

7. Dziś składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

8. Za tydzień w niedzielę obchodzony będzie Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek z przeznaczeniem na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.

9. Prosimy, aby MODLITWĘ RÓŻAŃCOWĄ w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Błogosławionej GENOWEFY.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Anna SMOLIŃSKA, Robert PANTOŁA, Maciej SURA, Beata SPŁAWIŃSKA, Małgorzata BAL.

11. W zakrystii do nabycia kalendarze rolnicze na rok 2021 w cenie 25 zł.

12. Parafian ze Słonnego prosimy, aby odmawiali różaniec w kościele o godz. 16.00.

13. Dziękuję p.: Andrzejowi CHRUŚCICKIEMU za pomoc w pracy duszpasterskiej w ubiegłym tygodniu. Bóg zapłać.

14.  W naszej parafii została wznowiona działalność Ruchu Apostolstwa Młodzieży.
Zainteresowaną młodzież od klasy szóstej wzwyż zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne we wtorek, które rozpoczyna się Mszą Świętą o godzinie 17.00.

15. Dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców zapraszamy w środę
7 października, w dzień Matki Bożej Różańcowej na Mszę św. o godz. 17.00 podczas której otrzymają poświęcone różańce.

16. W dniu 11 października obchodzimy  w kościele XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”.W tym dniu organizowane są uroczystości w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie dla członków Akcji Katolickiej. Prosimy o udział poprzez indywidualne wyjazdy. Początek godz. 15.00. Osoby niemogące wziąć udziału w uroczystościach prosimy o łączność duchową przez media.

17. Zbiórka wszystkich lektorów i ministrantów odbędzie się w czwartek. Początek godz. 17.00.