.

XXV Niedziela Zwykła 2020r.

XXV NIEDZIELA  ZWYKŁA
(20.09.2020)

1. Dziś Niedziela Środków Społecznego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów.

2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na archidiecezjalne radio „FARA”.

3. W przyszłą środę nowenna do św. Andrzeja BOBOLI. Prosimy o udział w nowennie członków Akcji Katolickiej i parafian. Po Mszy św. o godz. 17.00 zebranie Akcji Katolickiej w kościele.

4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.15 uczniowie klas piątych będą obchodzić rocznicę pierwszej komunii świętej. Prosimy, aby dzieci z rodzicami zgromadzili się w kościele 10 minut przed rozpoczęciem Mszy świętej.
Próba przed uroczystością rocznicową odbędzie się jutro w poniedziałek w kościele
o godz. 15.30. Zapraszamy na nią wszystkich uczniów klas piątych ze SP Dubiecko i SP Przedmieście Dubieckie. Prosimy, aby dzieci zabrały ze sobą książeczki pierwszopiątkowe.

5. Spowiedź dla dzieci, które będą obchodzić rocznicę pierwszej komunii świętej oraz ich rodziców odbędzie się w piątek od godz. 16.00.

6. Msza św. w Słonnem w poniedziałek o godz. 16.00.

7. Prosimy, aby MODLITWĘ RÓŻAŃCOWĄ w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej CECYLII.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Krystyna MOSUR, Maria GRZEGORZAK, Agnieszka PUDŁO, Grażyna SIENKO, Wojciech WANDAS.

9. Dziękujemy p.: Marek, Przemysław, Bożena GÓŁKIEWICZ, Robert CZAJKOWSKI, Kazimierz BROŻYNA, Katarzyna MAKUSZAK, Ryszard BINKO za pracę i pomoc przy pracach remontowych w kościele w Dubiecku i Słonnem.