• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

.

XXV Niedziela Zwykła 2020r.

XXV NIEDZIELA  ZWYKŁA
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE 
(20.09.2020)
 
1. Dziś Niedziela Środków Społecznego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów.
 
2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na archidiecezjalne radio „FARA”.
 
3. W przyszłą środę nowenna do św. Andrzeja BOBOLI. Prosimy o udział w nowennie członków Akcji Katolickiej i parafian. Po Mszy św. o godz. 17.00 zebranie Akcji Katolickiej w kościele.
 
4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.15 uczniowie klas piątych będą obchodzić rocznicę pierwszej komunii świętej. Prosimy, aby dzieci z rodzicami zgromadzili się w kościele 10 minut przed rozpoczęciem Mszy świętej.
Próba przed uroczystością rocznicową odbędzie się jutro w poniedziałek w kościele
o godz. 15.30. Zapraszamy na nią wszystkich uczniów klas piątych ze SP Dubiecko i SP Przedmieście Dubieckie. Prosimy, aby dzieci zabrały ze sobą książeczki pierwszopiątkowe.
 
5. Spowiedź dla dzieci, które będą obchodzić rocznicę pierwszej komunii świętej oraz ich rodziców odbędzie się w piątek od godz. 16.00.
 
6. Msza św. w Słonnem w poniedziałek o godz. 16.00.
 
7. Prosimy, aby MODLITWĘ RÓŻAŃCOWĄ w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej CECYLII.
 
8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Krystyna MOSUR, Maria GRZEGORZAK, Agnieszka PUDŁO, Grażyna SIENKO, Wojciech WANDAS.
 
9. Dziękujemy p.: Marek, Przemysław, Bożena GÓŁKIEWICZ, Robert CZAJKOWSKI, Kazimierz BROŻYNA, Katarzyna MAKUSZAK, Ryszard BINKO za pracę i pomoc przy pracach remontowych w kościele w Dubiecku i Słonnem.
 
Top