.

XXII Niedziela Zwykła 2020r.

XXII NIEDZIELA  ZWYKŁA
(30.08.2020)

1. Pierwszego września rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny.
Msza św. na rozpoczęcie roku we wtorek o godz. 8.00. Dzieci i młodzież, jak również starsi przychodzą do kościoła w maseczkach, nie tylko na rozpoczęcie roku, ale zawsze, kiedy będą one wymagane.

2. Spowiedź dla dzieci i młodzieży na rozpoczęcie roku szkolnego w czwartek
od godz. 16.00.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Spowiedź dla dorosłych w piątek od godz. 16.00

4. Spowiedź w Słonnem w piątek od godz. 17.15 i Msza św.

5. W niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św.
o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

6. W przyszłą sobotę nabożeństwo fatimskie i Msza św. o godz. 18.00.

7. Prosimy, aby MODLITWĘ RÓŻAŃCOWĄ w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętego FLORIANA.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Beata NAWŁOKA, Renata GŁOWACZ, Agnieszka POTOCZNA, Teresa MAŚCIDŁO, Renata SZYBIAK.

9. Trwają prace remontowo-konserwacyjne poszycia dachowego na kościele.
Za dotychczasową pracę dziękuję: Henryk DARAŻ, Przemysław BARAN, Jacek HENDZEL,
Karol BINKO.

10. Dekretem Księdza Arcybiskupa do pracy w naszej parafii został skierowany ks. Bartosz JAKUBOWSKI. Otoczmy Księdza życzliwością i modlitwą, aby dobrze się czuł w parafii
w swojej pracy duszpasterskiej.

11. ZAPOWIEDZI:

a) Paweł JACH ze Śliwnicy i Jolanta ROMANEŃKO z Rzeszowa     (Zapowiedź Pierwsza)

b) Maciej KUPCZAK z Bachowa i Monika MICHALIK z Przedm. Dub.     (Zapowiedź Pierwsza)