.

XV Niedziela Zwykła 2020

XV NIEDZIELA  ZWYKŁA
(12.07.2020)

1. W związku ze wspomnieniem Św. Krzysztofa – patrona kierowców w najbliższą niedzielę błogosławieństwo pojazdów. Ofiary składane za tydzień z okazji błogosławieństwa pojazdów są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

2. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.

3. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża  Błogosławionej KAROLINY.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Renata PASIERBSKA, Alina GRZEGORZAK, Anna SIENKO, Katarzyna SIENKO, Krystyna PYRA.

5. W ubiegłą niedzielę podczas kwesty do puszek na powodzian zebrano kwotę: 7220 zł (siedmiuset dwustu dwudziestu złotych). Pieniądze zostały przekazane.

6. W związku z pandemią uległ zmianie termin rocznicy pierwszej komunii świętej.  Msza św.
w intencji dzieci rocznicowych zostanie odprawiona we wrześniu.  O konkretnym terminie jeszcze poinformujemy.

7. Poradnia życia rodzinnego powróciła do pracy w trybie stacjonarnym. Prosi się narzeczonych, aby odbywali nauki od czterech do sześciu miesięcy przed planowanym ślubem. Zaświadczenie z poradni jest bezterminowe.

8. ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE:

a) Paweł POZIEMSKI z Bieździedzy i Katerzyna SACZKO z Dubiecka            (Zapowiedź Druga)

b) Witold JODŁOWSKI z Drohobyczki i Jolanta NOWAK ze Słonnego           (Zapowiedź Druga)

c) Grzegorz KIJOWSKI z Przedmieścia Dub. i Monika TWARDAK z Harty(Zapowiedź Pierwsza)