.

XIV Niedziela Zwykła 2020

XIV NIEDZIELA  ZWYKŁA
(05.07.2020)

1. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo i Msza święta.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

3. W środę wspomnienie Św. Jana z Dukli, patrona naszej archidiecezji.

4. W sobotę święto św. Benedykta, patrona Europy.

5. Dziś składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

6. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.

7. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża  Św. KINGI.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Tadeusz HALIŻAK, Danuta GUDER, Bożena POTOCZNY, Lucyna ŁOZA, Józefa MAŚCIDŁO.

9. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na poszkodowanych w powodzi.

10. Dziękuje p.: Andrzej CHRUŚCICKI za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

11. W dniu 6 lipca w najbliższy poniedziałek w Gminnym Ośrodku Kultury w Dubiecku o godz. 18.00, organizowane jest spotkanie informacyjne dla mieszkańców. Na spotkaniu będą poruszane kwestie dofinansowań rządowego programu „Czyste powietrze” na wymianę źródła ciepła i założenia instalacji fotowoltaicznej w domach, grzania wody. Na spotkanie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby uzyskaniem dofinansowania jak również założeniem instalacji fotowoltaicznej.

12. ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE:

a) Paweł POZIEMSKI z Bieździedzy i Katerzyna SACZKO z Dubiecka            (Zapowiedź Pierwsza)

b) Witold JODŁOWSKI z Drohobyczki i Jolanta NOWAK ze Słonnego           (Zapowiedź Pierwsza)