.

XIII Niedziela Zwykła 2020

XIII NIEDZIELA  ZWYKŁA
(28.06.2020)

1. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo i Msza święta.

2. Jutro Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. odprawiane będą o g. 7.00, 11.00 i 17.00.

3. Msza św. w Słonnem jutro o g. 10.00.

4. Składka z Uroczystości św. Piotra i Pawła przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

5. We wtorek zakończenie nabożeństw czerwcowych.

6. W tym tygodniu wypada Pierwszy Czwartek, Piątek, Sobota i Niedziela miesiąca. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 16.00 do 17.00. Spowiedź dla dorosłych w piątek od godz. 16.00 do 17.00.

7. Spowiedź w Słonnem w piątek od godz. 17.15 i Msza św.

8. W sobotę o godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie i Msza św.

9. W niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

10. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża  Św. JADWIGI.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Waleria KOTLARCZYK, Stanisław OLEJCZYK, Jagoda HALIŻAK, Bożena PILCH, Halina CHOMA.

12. Zapraszamy serdecznie dzieci komunijne, które dziś przyjmą po raz pierwszy Komunię Święto do uczestniczenia w „Białym Tygodniu”, na piątek zapraszamy już wszystkie dzieci komunijne. Otrzymają w tym dniu książeczki na pierwsze piątki miesiąca.

13. ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE:

a) Kacper ĆWAN z Brzeżawy i Wioletta PILCH z Nienadowej              (Zapowiedź Druga)

b) Łukasz SOWA z Nienadowej i Agnieszka NAWROT z p. Szklary             (Zapowiedź Druga)