.

XII Niedziela Zwykła 2020

XII NIEDZIELA  ZWYKŁA
(21.06.2020)

1. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo i Msza święta.

2. W środę Uroczystość Narodzenia Św. Jana CHRZCICIELA.

3. W środę nowenna do Św. Andrzeja BOBOLI. Prosimy członków Akcji Katolickiej, aby wzięli udział w tym nabożeństwie.

4. W czwartek spowiedź dla dzieci i młodzieży od godz. 16.00 na zakończenie roku szkolnego
i katechetycznego.

5. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.

6. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.00 dzieci klas trzecich z Dubiecka przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.
Próby liturgiczne przygotowujące dzieci do tej uroczystości odbędą się w kościele w poniedziałek i środę o godz. 15.00.

7. Spowiedź dla dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej, ich rodziców, chrzestnych odbędzie się w piątek od godz. 15.45.

8. Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego odbędzie się w piątek o godz. 8.00.

9. W przyszłą niedzielę składka na cele parafialne. Ofiary prosimy składać radnym parafialnym
po każdej Mszy św.

10. Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych z Przedmieścia Dubieckiego i Dubiecka za sprzątanie wokół kościoła i w kościele. W bieżącym tygodniu do sprzątania prosimy rodziców dzieci komunijnych z Dubiecka.

11. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża  Św. FRANCISZKA.

12. Spotkanie Apostolatu Maryjnego w czwartek po Mszy św. wieczornej.

13. ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE:

a) Kamil SACHARZEC ze Słonnego i Ewa PUDYSZ ze Słonnego               (Zapowiedź Druga)

b) Kacper ĆWAN z Brzeżawy i Wioletta PILCH z Nienadowej              (Zapowiedź Pierwsza)

c) Łukasz SOWA z Nienadowej i Agnieszka NAWROT z p. Szklary             (Zapowiedź Pierwsza)