XI Niedziela Zwykła 2020

XI NIEDZIELA  ZWYKŁA
(14.06.2020)

1. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo eucharystyczne, procesja wokół kościoła i Msza święta.

2. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Zachęcamy do udziału w procesjach eucharystycznych. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Podczas Mszy św. o godz. 17.00 poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.

3. W Słonnem zakończenie Oktawy Bożego Ciała w czwartek o godz. 16.00 poświęcenie wianków, błogosławieństwo dzieci oraz procesja wokół kościoła.

4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. W sobotę Święto Niepokalanego Serca NMP. Odpust w naszej parafii. Msze św. odprawione zostaną o godz. 7.00, 11.00 z procesją oraz o godz. 17.00. Prosimy o udział parafian w odpuście. Prosimy dzieci o sypanie kwiatów podczas procesji.

6. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.00 dzieci klasy trzeciej w przedmieściu Dubieckim przyjmą po raz pierwszy Komunię św. Spowiedź dla dzieci, rodziców, rodziców chrzestnych oraz rodzeństwa odbędzie się w piątek od godz. 15.45 do 17.00.

Próby liturgiczne przed uroczystością pierwszej Komunii św. odbędą się:

- dla uczniów ze Szkoły Podstawowej w Przedmieściu Dubieckim w poniedziałek i środę o godz. 15.00 w kościele,

- dla uczniów ze Szkoły w Dubiecku we wtorek również o godz. 15.00 w kościele.

7. Dziękuję tym parafianom, którzy przygotowali ołtarze na Boże Ciało. Bóg zapłać.

8. Bóg zapłać p.: Zygmunt MIŚNIAKIEWICZ, Jacek HENDZEL, Ryszard i Karol BINKO, Tadeusz BUKOWIŃSKI, Agata PINDA, Bogdan IWANICKI za pracę na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tygodniu przed uroczystością Pierwszej Komunii Świętej prosimy: Rodziców dzieci klas trzecich ze Szkoły
w Przedmieściu Dubieckim.

10. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża  Świętej MONIKI.

11. W związku z przygotowaniem do odpustu parafialnego zapraszam wszystkich chórzystów na próbę w środę na godz. 19.00 do Szkoły Podstawowej w Przedmieściu Dubieckim.

12. ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE:

a) Mateusz BOGUSZ z parafii Hoczew oraz Magdalena ATAK z Dubiecka (Zapowiedź Druga)

b) Kamil SACHARZEC ze Słonnego i Ewa PUDYSZ ze Słonnego (Zapowiedź Pierwsza)