VI Niedziela Wielkanocna 2020

VI NIEDZIELA  WIELKANOCNA
(17.05.2020)

1. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo majowe i Msza święta.

2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje tzw. DNI KRZYŻOWE. Po Mszy św. modlitwy o urodzaje i Boże Błogosławieństwo w pracy na roli pod krzyżem misyjnym na zewnątrz kościoła.

3. W Słonnem Msza św. w środę o godz. 16.00 podczas której, pod krzyżem na zewnątrz kościoła modlić się będziemy o urodzaje.

4. W środę rocznica święceń biskupich ks. bpa Stanisława JAMROZKA, w czwartek rocznica ingresu ks. abpa Adam SZALA do bazyliki archikatedralnej. Pasterzy archidiecezji polecajmy w naszych modlitwach.

5. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

6. W niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu w naszej archidiecezji odbędą się święcenia diakonatu.

7. Dzisiejsza składka przeznaczona na potrzeby archidiecezji.

8.  Dziękuje za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Piotr ZAWADZKI, Piotr SIWULEC, Krzysztof KORFANTY, Mariusz KASZYCKI, Grzegorz KWAŚNICKI, Maciej SOWA.

9. W najbliższy poniedziałek 18 maja będziemy przeżywać 100 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Pragniemy uczcić to ważne wydarzenie. Z tej okazji zapraszamy wszystkich do naszego kościoła parafialnego na Uroczystą Mszę św. o godz. 17.00 oraz  różaniec.

10. ZAPOWIEDZI:

Augustyn MAJDA z Przedmieścia Dub. oraz Joanna RUDNICKA z Dzierżoniowa  (Zapowiedź Druga)