Niedziela Palmowa 2020

Niedziela Palmowa
(05.04.2020)

1. Dzisiaj Niedziela Męki Pańskiej, czyli Niedziela Palmowa. Rozpoczynamy Wielki Tydzień przed  Świętami Zmartwychwstania Pańskiego.

2. Dziś o godz. 15.00 Gorzkie Żale i Msza św.

3. W Słonnem Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 10.00.

4. W Wielki Czwartek Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 17.00.

5. W Wielki Piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.30. O godz. 17.00 Liturgia Męki Pańskiej.

6. Przypominamy, że w Wielki Piątek obowiązuje post ścisły (ilościowy) oraz wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Zachęca się do postu również w Wielką Sobotę.

7. W Wielką Sobotę Msza św. Wigilii Paschalnej o godz. 18.00.

8. Od Mszy św. Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek do Wielkiej Soboty do godz. 18.00 adorujemy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w kościele z zachowaniem przepisów ustawy o pandemii. Adorować mogą przedstwiciele róż różańcowych według programu wywieszonego w przedsionku kościoła i w internecie.

9. Adorować krzyż możemy przez skłon głowy, nie mając z nim bezpośredniego kontaktu.

10.  W Wielką Niedzielę Msza św. Rezurekcyjna o godz. 6.00 bez procesji.

11. W Niedzielę Wielkanocną Msze św. o godz. 6.00, 9.00 i 11.15.

12. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 11.15.

13. W Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny nie będzie Mszy świętych popołudniowych.

14. W Słonnem w Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny Msze święte o godz. 10.00.

15. W Poniedziałek Wielkanocny nie będzie procesji na cmentarz.

16. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Maria MĘDRAŚ, Agnieszka BINKO, Agata i Paweł ROMAN, Danuta FRANCZAK.

17. Dziękuję p.: Zygmunt MIŚNIAKIEWICZ, Dariusz i Radosław GRZEGORZAK,
Małgorzata SZYBIAK oraz przedstwicielom Akcji Katolickiej za pracę na rzecz naszej parafii. Bóg zapłać.

18. Ze względu na panującą pandemię prosimy o ścisłe

przestrzeganie zasad obowiązujących w czasie liturgii i

zgromadzeń religijnych w kościele (5 osób)!