IV Niedziela Wielkiego Postu 2020

IV Niedziela Wielkiego Postu „A”   -   LAETARE
(22.03.2020)

1. Dziś Gorzkie Żale o godz. 15.00 i Msza św.

2. W piątek Droga Krzyżowa dla WSZYSTKICH PARAFIAN o godz. 16.30, następnie
o godz. 17.00 Msza św.

3. Droga Krzyżowa w Słonnem w piątek o godz. 15.30, następnie Msza św.

4. W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Módlmy się
o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia, aż do naturalnej śmierci. Parafian, którzy pobrali kartki duchowej adopcji dziecka poczętego, proszeni są o wypełnienie i zwrot
do zakrystii.

5. W środę nowenna do Świętego Andrzeja BOBOLI. Członków Akcji Katolickiej prosimy o dmówienie jej w domu.

6. Od poniedziałku Msze św. popołudniowe będą odprawiane o godz. 17.00.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania
w bieżącym prosimy: Irena CZYŻOWSKA, Bożena SOWA, Aleksandra KILON, Andrzej JACH, Zdzisław JACH.

8. Jesli ktoś potrzebuje się wyspowiadać przed świętami to jest możliwość jak zawsze przed Mszą św. poranną od godz. 6.00 oraz przed wieczorną od godz. 16.30.

ZALECANA JEST WIELKA OSTROŻNOŚĆ, aby w zgodnie z przepisami być oddalonym od drugiej osoby na co najmniej 1,5 metra przed konfesjonałem. Są to bardzo poważne zalecenia i prosi się o ich przestrzeganie ponieważ chodzi o zdrowie i życie drugiego człowieka.
Spowiedzi prosimy nie odkładać na ostatnie dni i godziny ponieważ niemożliwe będzie, aby wyspowiadać wszystkich. Prosimy spowiadać się już od jutra.

9. PROSIMY, ABY OSOBY PRZYJMUJĄCE KOMUNIĘ ŚW. DO UST USTAWIAŁY SIĘ PROCESYJNIE W RZĘDZIE NA ŚRODKU KOŚCIOŁA. OSOBY CHCĄCE PRZYJĄĆ PANA JEZUSA „NA RĘKĘ”  ABY USTAWIAŁY SIĘ W NAWACH BOCZNYCH. PROSIMY SIĘ DO TEGO STOSOWAĆ.