III Niedziela Wielkiego Postu 2020

III Niedziela Wielkiego Postu „A”
(15.03.2020)

1. Dziś Gorzkie Żale o godz. 15.00 i Msza św.

2. W piątek Droga Krzyżowa dla WSZYSTKICH PARAFIAN o godz. 16.30, następnie
o godz. 17.00 Msza św.

3. Droga Krzyżowa w Słonnem w piątek o godz. 15.30, następnie Msza św.

4. W czwartek Uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
To dzień imienin Ks. Abpa Józefa Michalika oraz Ojca Świętego BENEDYKTA XVI. Czcigodnych Solenizantów polecamy w naszej modlitwie.

5. W sklepiku do nabycia paschaliki i baranki wielkanocne.

6.  Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej KINGI.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania
w bieżącym prosimy: Teresa CZYŻOWSKA, Katarzyna CZYŻOWSKA, Krystyna CZYŻOWSKA, Jolanta SOCHACKA, Jakub SOCHACKI.

8. W czwartek były zaplanowane rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Ze względu na sytuację związaną z koronawirusem ZOSTAJĄ ODWOŁANE.

9. Zasady funkcjonowania życia religijnego w parafii w najbliższym czasie zostały umieszczone na stronie internetowej naszej parafii. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

10. Osoby powracające z zagranicy winny poddać się kwarantannie nawet jeśli nie mają objawów choroby bowiem mogą zarazić innych.

11. Komunię świętą przyjmujemy na rękę i niezwłocznie ją spożywamy. Ta forma będzie obowiązywać aż do odwołania.

12. Znak pokoju przekazujemy przez skinienie głowy bez podawania rąk.

13. Dziękuję p.: Bogdan IWANICKI za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

14. Składka na cele parafialne zostaje przełożona na IV niedzielę kwietnia.