II Niedziela Wielkiego Postu 2020

II Niedziela Wielkiego Postu „A”
(08.03.2020)

1. Dziś Gorzkie Żale o godz. 15.00 i Msza św.

2. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.00, o 16.30 Msza św. Po Mszy św. Droga Krzyżowa dla dorosłych.

3. Droga Krzyżowa w Słonnem w piątek o godz. 15.30, następnie Msza św.

4. Gorzkie Żale w SŁONNEM w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00.

5. Dziś Dzień Kobiet – modlimy się w ich intencji.

6. Dzisiaj po każdej Mszy św. składka do puszek na Misje Święte.

7. W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

8. W przyszły piątek Społeczność Szkoły Podstawowej będzie obchodzić dzień swojego patrona szkoły. Msza św. w intencji społeczności szkolnej zostanie odprawiona w piątek
o godz. 8.15.

9. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej JADWIGI.

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania
w bieżącym prosimy: Aleksander SOBOTA, Ewa, Mariola, Aldona FERENC, Halina DARAŻ.

11. Dziękujemy p.: Andrzej CHRUŚCICKI, Tadeusz BUKOWIŃSKI za pracę na rzecz parafii
w ubiegłym tygodniu.

12. W sklepiku do nabycia są PASCHALIKI w cenie 8 zł i BARANKI w cenie 6 zł.

13. W środę spotkanie chórzystów o godz. 18.00.

14. Do dzisiaj trwają zapisy na  XXVII Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej
w BŁAŻOWEJ w  dniach 3 - 5 kwietnia. Zgłoszenia wraz z wypełnionym i podpisanym przez rodziców formularzem, pobranym z internetu ze strony SMAP oraz pieniędzmi, młodzież składa u swoich katechetów lub u prezes Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Anny TUREK.

15. 11 każdego miesiąca w kościele parafialnym w Drohobyczce odbywają się msze święte
w intencji osób i rodzin dotkniętych różnymi problemami społecznymi. Najbliższa
Msza święta odbędzie się 11 marca tj. środa o godz.16:30.