• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

.

I Niedziela Wielkiego Postu 2020

OGŁOSZENIA   PARAFIALNE 
I Niedziela Wielkiego Postu „A”
(01.03.2020)
 
1. Dziś Gorzkie Żale o godz. 15.00 i Msza św.
 
2. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.00, o 16.30 Msza św. Po Mszy św. Droga Krzyżowa dla dorosłych.
 
3. W piątek spowiedź w Słonnem o godz. 16.45, następnie Droga Krzyżowa, a po niej Msza św.
 
4. Zachęcamy Parafian do udziału w tych nabożeństwach.
 
5. W tym tygodniu wypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca.
 
6. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 15.30, spowiedź dla dorosłych
w piątek również od godz. 15.30.
 
7. Dziś wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.
 
8. W przyszłą niedzielę Dzień Kobiet – modlimy się w ich intencji.
 
9. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętego FRANCISZKA. /Przypomnieć Różom Różańcowym o kwiatach/
 
10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania
w bieżącym prosimy: Wioletta PRZYBYCIEŃ, Wanda DARAŻ, p. BROŻYNA, Paweł JANOWSKI,Ewa MŁYNARSKA.
 
11. Bardzo ważną sprawą w dzisiejszych czasach jest „Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego”, którego obejmujemy modlitwą do urodzenia. Kartki uczestnictwa w duchowej adopcji dziecka są wyłożone na stoliku za ławkami. Prosimy o wypełnienie ich i zwrot do zakrystii. 
 
12. Dzisiaj składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Za tydzień składka do puszek przeznaczona jest na misje „Ad Gentes”.
 
13. Dziękujemy p.: Marek i Przemysław GÓŁKIEWICZ, Grzegorz GALEJ, Piotr i Wiesław KOPACKI, Tadeusz BUKOWIŃSKI, Krzysztof, Paweł GRZEGORZAK, Adam MARTOWICZ, Zygmunt DZIACZYŃSKI, Kazimierz ZIOŁO, Czesław GUJA, Adam KOTLARCZYK za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.
 
14. W środę spotkanie chórzystów o godz. 18.00.
 
15. W dniach 3 - 5 kwietnia w BŁAŻOWEJ odbędzie się XXVII Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. Młodzież naszej parafii począwszy od klasy 8 szkoły podstawowej
za pozwoleniem rodziców jest zaproszona na to trzydniowe spotkanie. Koszt wraz z dojazdem 75 zł (35 zł uczestnictwo + 40 zł dojazd). Zgłoszenia wraz z wypełnionym i podpisanym przez rodziców formularzem, pobranym z internetu ze strony SMAP oraz pieniędzmi, młodzież składa u swoich katechetów lub u prezes Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Anny TUREK. Nieprzekraczalny termin zgłoszeń to niedziela 8 marca.   
 
Top