IV Niedziela Zwykła 2020

4 Niedziela Zwykła „A”
Święto Ofiarowania Pańskiego
(02.02.2020)

1. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo eucharystyczne i Msza św.
2. W poniedziałek wspomnienie Świętego BŁAŻEJA zaś w środę wspomnienie Świętej AGATY. Podczas Mszy św. o godz. 6.30 błogosławieństwo chleba i soli.
3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek i Piątek miesiąca. Spowiedź dla dzieci
i młodzieży w czwartek od godz. 15.30. Spowiedź dla dorosłych w piątek od godz. 15.30. Spowiedź pierwszopiątkowa w Słonnem od godz. 16.45 i Msza św.
4. Dziś składka na potrzeby archidiecezji oraz zbiórka do puszek po każdej Mszy św na klasztory klauzurowe.
5.  Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej KLARY.
6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania
w bieżącym prosimy: Małgorzata GRZECH, Grażyna KRUĆ, Halina KLEPACKA, Wanda GNIECIAK, p. TELEGA.
7. Dziękujemy p.: Krzysztof GRZEGORZAK, Marek SOWA, Tadeusz BUKOWIŃSKI, Czesław GUJA, Adam i Dominik KOTLARCZYK, Dariusz ZALEŚKIEWICZ, Bogdan IWANICKI.
8. Przymiarka strojów komunijnych dla dzieci klas trzecich Szkół Podstawowych w Dubiecku
i Przedmieściu Dubieckim odbędzie się w najbliższą sobotę 8 lutego o godz. 9.00 w Domu Zakonnym Sióstr.
9. Dziękujemy Panu Wójtowi Gminy Dubiecko za udostepnienie nam w dniu dzisiejszym  autokaru na wyjazd koncertowy chóru „Soli Deo” do BIRCZY. Bóg zapłać.