Niedziela Świętej Rodziny 2018

Niedziela ŚWIĘTEJ  RODZINY
(30.12.2018)

1. Jutro zakończenie Roku Pańskiego 2018. Msza św. na zakończenie roku jutro o godz. 15.00. Za udział we Mszy św. i nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. We wtorek pierwszy dzień Nowego Roku i Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Pokoju. Msze św. w porządku niedzielnym.

3. Msza św. w Słonnem w Nowy Rok o godz. 10.00.

4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Podczas Mszy św. błogosławieństwo kadzidła i kredy.

5. Msza św. w Słonnem w niedzielę o godz. 10.00.

6. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Ponieważ dopiero była spowiedź święta, więc kto obchodzi pierwsze piątki miesiąca powinien przyjąć w Pierwszy Piątek Komunię Świętą.

7. Ewentualna spowiedź dla obchodzących pierwsze piątki miesiąca w piątek od godz. 15.45.

8. Spowiedź w Słonnem w piątek od godz. 16.45 i Msza św.

9. W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

10. W tym tygodniu Msze święte odprawiane będą w poniedziałek o godz. 6.30 i 15.00; środę, czwartek i sobotę rano o godz. 6.30, w piątek o godz. 6.30 i 16.30.

11. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Św. JANA z DUKLI.

12. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu.

13. Dziękujemy Chórowi SoliDeo, chórkowi dziecięco-młodzieżowemu, p. organiście, siostrom i tym wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia.
Bóg zapłać.

14. 6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego, po Mszy św. o godz. 15.30 wyruszy „Orszak Trzech Króli”. Kierować się będziemy w stronę rynku, gdzie odbędzie się wspólne kolędowanie.

15. Próba Chóru SoliDeo w sobotę 5.06 o godz. 17.30.