III Niedziela Adwentu 2018

III Niedziela ADWENTU
(16.12.2018)

1. Od poniedziałku tj. od 17 grudnia przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Narodzenia Pańskiego.

2. Msze święte roratnie w tym tygodniu odprawiane będą rano o godz. 6.30. Nie będzie Mszy św. wieczornych ze względu na spowiedzi w parafiach dekanatu.

3. Spowiedź przed świętami w parafii będzie w sobotę 22.12 w godzinach od 9.00 do 12.00 i od 14.30 do 17.00. Jest wolna sobota tuż przed świętami, więc prosimy skorzystać ze spowiedzi w tym dniu, gdyż nie będzie już zbytnio możliwości spowiedzi w ostatnich godzinach przed Bożym Narodzeniem.

4. Spowiedź w Słonnem w sobotę od godz. 14.30 do 15.30 i Msza św.

5. Dziękuję p. Zdzisław BARAN, Andrzej CHRUŚCICKI za posługę przy zaopatrywaniu chorych.

6. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Św. ELŻBIETY.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Adam DARAŻ, Elżbieta KOCAJ, Marta ŚLIPEK, Genowefa OSIADŁY, Lesław KOLANO. Prosimy o sprzątanie kościoła dopiero w sobotę po spowiedzi parafialnej.

8. We wtorek i środę próba chóru o godz. 17.30.

9. Dzisiaj po Mszach Świętych Młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży będzie rozprowadzać ozdoby bożonarodzeniowe. Zapraszamy do zakupu i wsparcia funduszu młodzieżowego.