• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

...

 

Sklepik parafialny

Odwiedza nas

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik

1341317
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkie
148
514
662
1337326
5826
15128
1341317

Media katolickie

 

mateusz

katolik

     adonai

 radiofara

liturgia1  

goscniedzielnylogo

 niedziela

 

 

XXXIII Niedziela Zwykła 2018r

33 Niedziela Zwykła 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

  (18.11.2018)

 

1. Dziś o godz.15.30 nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach i Msza św. 

2. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla - ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to Święto Ajkcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Prosimy osoby z tych grup duszpasterskich naszej parafii, aby udali się do Archikatedry na uroczystości związane z ich świętem patronalnym w sobotę na godzię 10.00

3. Dzisiaj składka przeznaczona jest a potrzeby archidiecezji.

4. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą iedzielę przed mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża bł.Salomei.

5. W przyszłą iedzielę składka przeznaczona jest na cele parafiale. Ofiary prosimy składać radnym parafialnym po mszach św.

6. Msza św. w Słonym w środę o godz.15.30

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Edytę Skrabut, Ewę Dudek, Barbarę Telega, Marię Telega i Renatę Szybiak.

8. W parafii Akcja Katolicka i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży swoje święto patronalne będzie obchodzić w najbliższą niedzielę o godz. 9.00

9. 25 listopada od godz. 10-14.00 w Liceum Ogólnokształcącym w Dubiecku planowana jest rejestracja potencjalnych dawców szpiku - przedsięwzięcie realizowane będzie przy współpracy z fundacją DKMS. Rejestracja polega na rozmowie z wolontariuszem, wypełnieniu formularza i pobraniu wymazu z wewnętrzej strony policzka. Wszyscy, którzy chcą się zarejestrować powinni mieć ze sobą dokument tożsamości z numerem PESEL. 

10. W sobotę 24 listopada o godz.9.00 w domu zakonnym u naszych sióstr odbędzie się spotkanie w celu uszycia strojów komunijnych dla dzieci z klas trzecich Szkoły Podstawowej w Dubiecki i Przedmieściu Dubieckim. Prosi się także rodziców o wpłacenie zaliczki w wysokości 50 zł.

11. Serdeczne podziękowanie dla osób, które pomogły w przygotowaniu i poprowadzeniu wieczornicy patriotycznej z okazji  100-lecia Odzyskania Niepodległości w naszym kościele w ubiegłą niedzielę: pani Joannie Kurasz za opiekę ad młodzieżą, Panom: Grzegorzowi Kwaśnickiemu, Piotrowi Jureczko, Wojciechowi Głowacz, chórowi SoliDeo, solistkom i solistom oraz młodzieży z dubieckich szkół: gimnazjum oraz szkoły podstawowej.

12. Spotkanie dla chórzystów i sympatyków SoliDeo. Próba we wtorek o godz.18.00 Zapraszamy do współpracy wszystkich uzdolnionych wokalnie parafian. Szczególnie zaproszenie to kierujemy do młodzieży. Ze względu a nowy kierunek pracy obecność wszystkich obowiązkowa.

Top