XXXII Niedziela Zwykła 2018r

(11.11.2018)

1. Dzisiaj na godz. 15.30 zapraszamy wszystkich Parafian i Gości, żywo obchodzących Jubileusz 100-lecia Odzyskania Niepodległości na program patriotyczny, który poprowadzi młodzież przy wokalnym towarzyszeniu Chóru „SoliDeo” oraz Solistów. Po programie Msza św.

2. Msza św. w Słonnem w piątek o godz. 16.00 i modlitwy za zmarłych polecanych
w wypominkach.

3.  Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej BRYGIDY.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Stanisławę WOLAN, Janina SURA, Anna PINKOWICZ, Damian BIRAK, Marzena LIS.

5. Dziękuję p.: Czesław GUJA, Tadeusz BUKOWIŃSKI, Adam GALEJ, Adam KOTLARCZYK, Bogdan IWANICKI, Kazimierz ZIOŁO, Jarosław SZNILIK, Jan POTOCZNY, Zygmunt DZIACZYŃSKI,
Marcin MOSUR.

6. Dzisiaj po każdej Mszy św. nasza młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży rozprowadza, kotyliony patriotyczne, znak jubileuszowego świętowania. Złożone przy tej okazji ofiary zasilą fundusz młodzieży.