XXVII Niedziela Zwykła 2018r

(07.10.2018)

1. Dziś wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

2. Dzisiaj o godz. 15.30 Nabożeństwo Różańcowe.

3. Trwa miesiąc październik. Zachęcamy do odmawiania różańca w kościele: dzieci, młodzież i dorosłych.

4. Za tydzień obchodzony będzie Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszekna Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.

5. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

6. W sobotę 13 października  odbędzie się pielgrzymka do Jarosławia, do sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin. Prosimy rodziny i małżeństwa do wzięcia udziału w tych uroczystościach, zwłaszcza te, które obchodzą swoje jubileusze. Msza święta o godz. 10.00. Program wystawiony jest na plakacie na tablicy ogłoszeń.

7. W przyszłą niedzielę 14 października pielgrzymka młodzieży do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu, inaugurująca nowy rok pracy formacyjnej w grupach apostolskich i z okazji Dnia Papieskiego. Prosimy młodzież z naszej parafii do wzięcia udziału w tych uroczystościach.

8. W dniu wczorajszym młodzież maturalna z naszego dubieckiego LO uczestniczyła w swojej pielgrzymce  na Jasną Górę.

9. Siostry Michalitki wraz z przełożoną generalną dziękują wszystkim parafianom za złożone ofiary na misje święte w ubiegłą niedzielę. Bóg zapłać.

10. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędą się w środę i sobotę. Rozpoczęcie Mszą świętą. Obecność obowiązkowa.

11. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 15.30.

12. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Św. MONIKI.

13. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Genowefa SOWA, Maria SOSNOWSKA, Edyta MAJGER, Lucyna GRZEGORZAK, Zofia BURY.

14. Dnia 11 października w czwartek o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentui adoracja do godz. 17.00.

15. We wtorek na godz. 18.30, zapraszamy wszystkich chórzystów próbę. Będzie ona poświęcona przygotowaniu repertuaru na liturgię bierzmowania w naszej parafii, dlatego proszę wszystkich o obecność. W piątek spotkanie KSMu.

16. We wtorek zbiórka wszystkich lektorów i ministrantów.

17. Dziękuję p. Andrzej CHRUŚCICKI, Zenon WOJDYŁO za pracę na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.