XXVI Niedziela Zwykła 2018

(30.09.2018)

1. W tym tygodniu wypada I Czwartek, Piątek, Sobota i Niedziela miesiąca.
2. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 16.00 do 17.00. Spowiedź dla dorosłych w piątek od godz. 16.00 do 17.00.
3. Spowiedź w Słonnem w piątek od 17.15 i Msza św.
4. W przyszłą sobotę o godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie i Msza św. Zapraszamy na nie szczególnie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
5. W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św.o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.
6. Jutro początek nabożeństw październikowych. Zachęcamy dzieci, młodzież, zwłaszcza tą która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania oraz parafian do licznego udziału w tych nabożeństwach, a tych którzy będą przeszkodzeni do odmawiania Różańca w rodzinach.
Za odmówienie różańca (5 tajemnic) zyskuje się odpust zupełny, ilekroć Różaniec odmawia się w kościele, w kaplicy publicznej, w rodzinie, społeczności zakonnej. Odpust zupełny zyskujemy pod zwykłymi warunkami: spowiedź święta, Komunia święta, modlitwaw intencjach Ojca świętego.
7. Dziś gościmy w parafii Siostrę, pracującą na misjach w Kamerunie. Siostra prosi o nasze wsparcie na misje. Zbiórka do puszek po każdej Mszy św.
8. Dziękuje tym parafianom z Róż Różańcowych naszej parafii, którzy w dniu wczorajszym wzięli udział w pielgrzymce róż do Kalwarii Pacławskiej.
9. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Św. MAŁGORZATY.
10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: pierwsze cztery numery ze Śliwnicy od Pana Tadeusza SURY i domy z „Chełmu”.
11. Dziękuję tym rodzicom, którzy zaangażowali się w opiekę młodzieży podczas rekolekcji przed bierzmowaniem w ośrodku KSMu na Wybrzeżu.
12. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędą się w środęi piątek o godz. 17.00.
13. ZAPOWIEDZI:
Dariusz KORYTKO z Przedm. Dub. i Bożena PALEMBAS z Huciska Nienad. - ( Zapowiedź Druga)
14. W kaplicy bocznej znajduje się wystawa o misjach przygotowana przez Księży Mariana i Zdzisława DARAŻ.
15. Dziękujemy chórowi SoliDeo oraz orkiestrze dętej za uświetnienie wczorajszej uroczystości 70 lecia liceum dubieckiego. Bóg zapłać.
16. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii oraz ich rodziców zapraszamy w niedzielę 7 października na Msze św. o godz. 11.15 podczas której otrzymają poświęcone różańce.