XXV Niedziela Zwykła 2018r

(23.09.2018)

1. W sobotę Święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

2. W sobotę o godz. 10.00 Msza św. dziękczynna za 70 lat istnienia LO w Dubiecku. Jest to Jubileusz 70-lecia istnienia Liceum Ogólnokształcącego.

3. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 15.30.

4. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej na plebanii.

5. W sobotę pielgrzymka róż różańcowych do Kalwarii Pacławskiej. Prosimy o wpisywanie się na listę u pani Agnieszki Binko w sklepiku. Wyjazd w sobotę o godz. 8.00 z parkingu naprzeciw kościoła.

6. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Św. JÓZEFA.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Danuta ŚLIMAK, Lucyna SOCHACKA, Jan BANAŚ, Maria PODWYSZYŃSKA. Informujemy, że w tym tygodniu sprzątanie odbędzie się w piątek po wieczornej Mszy św.

8. W najbliższy piątek rozpoczynają się rekolekcje zamknięte dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w Ośrodku KSMu na Wybrzeżu. Początek skupienia o godz. 17.00. Ponawiamy prośbę o zapisywanie się rodziców na listę opieki wyłożoną w zakrystii.

9. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania połączone z instrukcją liturgiczną w środę o godz. 17.00.

10. ZAPOWIEDZI:

a) Paweł MAJGER ze Śliwnicy i Izabela KIJANKA z Nienadowej - (Zapowiedź Druga)

b) Dariusz KORYTKO z Przedm. Dub. i Bożena PALEMBAS z Huciska Nienad. - ( Zapowiedź Pierwsza)

11. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. siostra pracująca w Kamerunie na misjach poprosi o wsparcie na misje święte.

12. Bierzmowanie młodzieży w parafii zostało przełożone z 17 na 27 października (sobota) ze względu na pilne obowiązki duszpasterskie Księdza Biskupa.

13. Spotkanie Chórzystów we wtorek o godz. 18.30 w budynku gimnazjum.

14. Dziękuję p. Ryszard, Karol BINKO, Tadeusz BUKOWIŃSKI, Adam KOTLARCZYK, za pracę na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

15. W środę po Mszy św. wieczornej Spotkanie Ministrantów zaś w czwartek Spotkanie Apostolatu Maryjnego.