XVIII Niedziela Zwykła 2018r

(05.08.2018)

1. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo i Msza św.

2. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

3. Jutro Święto Przemienienia Pańskiego.

4. W czwartek Święto Świętej Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy.

5. W piątek Święto Świętego Wawrzyńca.

6. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 15.30.

7. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.

8. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Św. RÓŻY.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Anna SZYMAŃSKA, Małgorzata GROBELNY, Anna SZAŁYGA, Daniela MAKUCH, Ryszarda MAKUCH, Milena RUCHARCZYK.

10. ZAPOWIEDZI:

a) Tomasz BEŚCIAK z Winne-Podb. i Joanna KOCYŁO z SIELNICY (Zapowiedź Druga)

b) Jarosław ŻURAWSKI ze Śliwnicy i Magdalena ZALESKA z Babic (Zapowiedź Druga)

c) Bartłomiej SZYBIAK z Przed. Dub. i Magdalena PAWŁOWSKA z Ruszelczyc (Zapowiedź Pierwsza).

11. W sobotę 11.08 o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja. Modlitwy w intencji naszej Ojczyzny.

12. Dziękuję p.: Andrzej CHRUŚCICKI, Mateusz BAL za pracę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej w ubiegłym tygodniu.

13. Zapraszamy serdecznie na pielgrzymkę do Kalisza, Lichenia, Niepokalanowa i Kałkowa.
W dniach 1-2 wrzesień. Koszt 260 zł. Zapisy tylko do 19 sierpnia u p. Agnieszki Binko. Szczegóły na stronie internetowej parafii .

14. W przyszłą niedzielę tj. 12 sierpnia od godz.10:00, na Orliku odbędzie się piknik i bieg charytatywny TYTAN. Organizatorzy serdecznie zapraszają do kibicowania i zapewniają ciekawie spędzony czas.

15. Joanna Lupas-RUTKOWSKA wraz z Stowarzyszeniem Kobiet w Nienadowej Górnej zaprasza na wystawę pt.: „Nienadowa moja miłość” do Kresowego Domu Sztuki we wtorek 7 VIII o godz. 18.00.