III Niedziela Wielkanocna 2018

III Tydzień Wielkanocny

(15.04.2018)

1. Za tydzień wypada Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.

2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny.

3. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka przez wolontariuszy na Centrum Hospicyjne „Betania” w Przemyślu. Wolontariusze ofiarodawcom będą wręczać żonkila, symbol nadziei.

4. W przyszłą sobotę u nas w parafii dzień skupienia dla Akcji Katolickiej Archiprezbiteratu Przemyskiego. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00, będzie konferencja i Msza św. Zapraszamy oprócz Akcji Katolickiej również parafian do wzięcia udziału w tej uroczystości.

5. Msza św. w Słonnem w środę o godz. 16.00.

6. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Św. KATARZYNY.

7. Dziękuję p.: Agata CHROBAK, Agnieszka BINKO, Urszula KURZEJA, Dariusz GRZEGORZAK, Mariusz PÓŁCHŁOPEK, Radosław GRZEGORZAK za pracę na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.

8. Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu zapraszamy Parafian z Winnego Podbukowina 5 domów od Państwa GWIZDAŁA. Informujemy, że w tym tygodniu sprzątanie odbędzie się wyjątkowo w piątek po Mszy św. wieczornej.

9. Spotkanie formacyjne dla uczniów klas II gimnazjum i klas 7 połączone ze sprawdzeniem wiedzy katechizmowej odbędzie się: w poniedziałek dla klas II A i B; we wtorek dla klas II CDE; w środę klasy 7.

10. We wtorek na godzinę 18.30 zapraszam Chórzystów z „SoliDeo”. Spotkanie będzie poświęcone przygotowaniu repertuaru na uroczystą Mszę św. w sobotę 21.04.
Proszę wszystkich o obecność.

W piątek spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

11. Harcerze z Dubiecka zapraszają w następną niedzielę na Mszę Św. z okazji swojego patrona św. Jerzego o godz. 15 w Wybrzeżu koło krzyża. Biwak dla harcerzy rozpoczyna się w sobotę o godz. 10.

12. ZAPOWIEDZI:

1. Paweł ZALEŚKIEWICZ z Nienadowej par. Dubiecko i Ewelina SŁUŻAŁY z
Nienadowej Dolnej (zap. druga)

2. Mateusz PACEK z Winne Podbukowina i Monika MĘDZELA z Winne Podbukowina (zap. pierwsza)