II Tydzień Wielkanocny 2018

II Tydzień Wielkanocny
Niedziela Miłosierdzia Bożego
(08.04.2018)

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Miłosierdzia Bożego. Możliwość zyskania odpustu zupełnego za odmówienie koronki do Miłosierdzia Bożego w kościele lub kaplicy wobec Najświętszego Sakramentu.

2. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

3. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo i Msza św.

4. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

5. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

6. Dziś zbiórka do puszek z przeznaczeniem na „CARITAS”.

7. Msza św. w Słonnem w piątek o godz. 16.00.

8. W czwartek nie będzie Mszy św. popołudniowej ze względu na kongregację kapłańską.

9. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Św. BERNADETY.

10. W środę 11 kwietnia o godz. 16.30 różaniec w intencji Ojczyzny. Modlitwę poprowadzi Akcja Katolicka. Zapraszamy wszystkich Parafian.

11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Renata ZAWADZKA, Agnieszka SZAFRAN, Joanna KOPACKA, Lucyna DZIMIRA, Władysława MASZCZAKIEWICZ.

12. Dziękuję p.: Andrzej CHRUŚCICKI za zaangażowanie na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

13. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Hospicjum "Betania" w Przemyślu

14. ZAPOWIEDZI:

1. Piotr SURA z Wybrzeża i Katarzyna SIRY z Wybrzeża (zap. druga)

2. Paweł ZALEŚKIEWICZ z Nienadowej par. Dubiecko i Ewelina SŁUŻAŁY z Nienadowej Dolnej (zap. pierwsza)