II Niedziela Wielkiego Postu 2018

II Tydzień Wielkiego Postu
(25.02.2018)

1. Dziś o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza święta.

2. W piątek o godz. 16.00 Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży, o 16.30 Msza św. Po Mszy św. Droga Krzyżowa dla dorosłych.

3. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona na misje.

4. W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek, Sobota i Niedziela miesiąca.

5. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 15.30, spowiedź dla dorosłych w piątek od godz. 15.30.

6. Spowiedź w Słonnem w piątek od godz. 16.30, Droga Krzyżowa i Msza święta.

7. Gorzkie Żale w Słonnem po Mszy św. o godz. 10.00.

8. W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja eucharystyczna. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

9. W sklepiku do nabycia są paschaliki i baranki wielkanocne.

10. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża św. KINGI.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Edyta CZAPOR, Katarzyna SOBAL, Jacek SOWA, Adam SOWA, Małgorzata SARNICKA.

12. Dziękuję p.: Krystyna i Antoni KOPACKI, Krzysztof GRZEGORZAK, Czesław GUJA, Tadeusz BUKOWIŃSKI, Adam KOTLARCZYK, Tomasz LESZCZAK, Kazimierz ZIOŁO, Paweł GRZEGORZAK za życzliwość i pracę na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.

13. Zapraszamy wszystkich ministrantów i lektorów na zbiórkę w piątek po Mszy św.

14. Przymiarka strojów komunijnych odbędzie się w sobotę 3 marca w domu zakonnym sióstr. Na godzinę 9.00 zapraszamy dzieci z klasy 3a ze Szkoły Podstawowej w Dubiecku, na godzinę 9.30 z klasy 3b oraz dzieci z kl. 3 ze Szkoły w Przedmieściu Dubieckim.

15. Na swoje modlitewne spotkanie: w piątek na drogę krzyżową o godz. 16.00 i Mszę św. zapraszamy wszystkich przygotowujących się do bierzmowania, a więc uczniów gimnazjum kl. 2 i 3 oraz szkół podstawowych kl. 7.

16. Informacja dla młodzieży naszej parafii od 2 klasy gimnazjum i starszej. W tym roku Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej (SMAP), odbędzie się w RADYMNIE w dniach 23-25 marca. Zachęcamy młodzież naszej parafii do udziału. Koszt uczestnictwa to 35 zł. Zapisy do 6 marca.

17. Spotkania Duszpasterskie:

- We wtorek spotkanie Chóru SoliDeo o godz. 18.00