20617

III Tydzień Zwykły 2018

III Tydzień Zwykły

(21.01.2018)

1. W czwartek Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła. Zakończenie Tygodnia Modlitw o jedność chrześcijan.

2. Msza św. w Słonnem w czwartek o godz. 16.00.

3. W przyszłą niedzielę składka na cele parafialne. Ofiary prosimy składać radnym parafialnym.

4. Dziękuję tym osobom z Akcji Katolickiej, które wzięły udział w spotkaniu dekanalnym w Tarnawce.

5. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża św. KLARY.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Irena KOZUBEK, Agnieszka SOSNOWSKA, Katarzyna SOSNOWSKA, Maria POLACZEK, Magdalena PUCHYR.

7. Dziękuję p.: Stanisław, Michał, Ryszard, Krzysztof GRZEGORZAK, Stanisław DARAŻ, Marian WĘGLARZ, Tadeusz BUKOWIŃSKI, Adam MARTOWICZ, Zygmunt DZIACZYŃSKI, Czesław GUJA, Kazimierz ZIOŁO, Marian KURASZ, Zygmunt SZCZYGIEŁ, Tadeusz SURA, Adam KOTLARCZYK, Andrzej GŁOWACZ za pracę na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.

8. Dziękujemy Urzędowi Gminy za udostępnienie autokaru na wyjazd i koncert Chóru do Przemyśla i Sieniawy.