Niedziela Świętej Rodziny 2017

Niedziela ŚWIĘTEJ RODZINY

(31.12.2017)

1. Dziś o godz. 15.00 nabożeństwo i Msza św. na zakończenie roku Pańskiego 2017.

2. Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, jest to również Światowy Dzień Pokoju.
Za odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu Przyjdź” można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. W sobotę 6.01 – Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. tak, jak w każdą niedzielę. Podczas każdej eucharystii błogosławieństwo kredy i kadzidła.

4. Msza św. w Słonnem w sobotę o godz. 10.00.

5. W Uroczystość Objawienia Pańskiego adoracja Najświętszego Sakramentu przed Mszą św. o godz. 15.00 z racji pierwszej soboty miesiąca.

6. W niedzielę Święto Chrztu Chrystusa.

7. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca.

8. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 15.30, dla dorosłych w piątek od godz. 15.30.

9. Spowiedź w Słonnem w piątek od godz. 16.45 i Msza św.

10. W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja eucharystyczna.

Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

11. W Słonnem zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 10.00.

12.W sobotę składka przeznaczona na misje, w niedziele na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

13. W tym tygodniu Msze św. we wtorek i środę odprawiane będą o godz. 6.30. Nie będzie Mszy św. popołudniowych.

14. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża św. AGNIESZKI.

15. Wszystkich Chórzystów z SoliDeo zapraszamy na próbę w czwartek na godz. 18.00 do budynku gimnazjum. Jednocześnie informujemy naszych sympatyków, że w najbliższą sobotę w Uroczystość Objawienia Pańskiego po Mszy św. o godz.
15.00 w Przemyślu, kościele pw. Trójcy Świętej odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru.
Zapraszamy do towarzyszenia.

16. Dziękuję Państwu: Urszuli KURZEJA, Henryce BURY oraz Adamowi KAMIŃSKIEMU za udział w programie o Akcji Katolickiej w Radio FARA.

17. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Elżbieta MARTOWICZ, Wiesław CHRUŚCICKI, Anna ZATWARDNICKA, Maria ZIOŁO, Katarzyna GÓRALEWICZ.

18. PROGRAM Wizyty Duszpasterskiej:

Wtorek (od godz. 12.00) – Przedmieście Dubieckie domy wzdłuż drogi głównej po obydwu stronach w kierunku Dubiecka oraz Przedmieście Dubieckie, domy przy drodze na Winne Podbukowina po obydwu stronach;

Środa (od godz. 14.00) – pozostałe domy