XXXIV Niedziela Zwykła 2017r.

XXXIV Niedziela Zwykła

(26.11.2017)

1. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach
i Msza św.

2. W czwartek święto św. Andrzeja, apostoła.

3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek, Sobota i Niedziela miesiąca.

4. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 15.30, spowiedź dla dorosłych w piątek również od godz. 15.30.

5. Spowiedź w Słonnem w piątek od godz. 16.45 i Msza św., koronka za zmarłych polecanych w wypominkach.

6. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą Adwentu, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja eucharystyczna.

7. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

8. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża Błog. GENOWEFY.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Barbara HENDZEL, Anna DARAŻ, Ewa HALIŻAK, Anna SIETNIK, Maria HALIŻAK.

10. Dziękuję p.: Dariuszowi ZALEŚKIEWICZ za pracę na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.

11. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy dopiero przed świętami Bożego Narodzenia.

12. Spotkania duszpasterskie w tygodniu:

- We wtorek o godz. 18.30 spotkanie Chóru SoliDeo w budynku;

- W czwartek na Mszę św. i spotkanie formacyjne zapraszam młodzież klas trzecich gimnazjum przygotowującą się do sakramentu bierzmowania;

- W piątek Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży;

13. Dziękujemy wszystkim osobom z Akcji Katolickiej, którzy wzięli udział w uroczystościach w katedrze przemyskiej w dniu wczorajszym.

14. W sobotę 2 grudnia o godz. 9.00 w Domu Sióstr Serafitek odbędzie się spotkanie w celu uszycia strojów dla dzieci komunijnych. Prosi się także rodziców o wpłacenie zaliczki w wysokości 50 zł.

15. W najbliższą sobotę Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca. Rozpocznie się o godz. 16.00 Godzinkami do Matki Bożej następnie Msza św. i nabożeństwo różańcowe, jako wynagrodzenie składane Niepokalanemu Sercu Maryi. Zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe do prowadzenia różańca. Zapraszamy także dzieci, młodzież klas VI, VII i klasy gimnazjalne
w ramach spotkań modlitewnych przed Bierzmowaniem. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej do wspólnej modlitwy.