XXXIII Niedziela Zwykła 2017r.

XXXIII Niedziela Zwykła

(19.11.2017)

1.  Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach
i Msza św.

2. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego.

3. W następną niedzielę składka przeznaczona jest na cele parafialne. Ofiary proszę składać radnym parafialnym.

4. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.

5. Msza św. w SŁONNEM w piątek o godz. 16.00 i nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach.

6. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła róża Świętej RÓŻY.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Katarzyna POLACZEK, Franciszek MARCINKOWSKI, Krystyna DARAŻ, Halina OLEJARSKA, Danuta DARAŻ.

8. Dziękuję p.: Tomasz LESZCZAK, Ryszard BINKO, Dariusz GRZEGORZAK,
Tadeusz BUKOWIŃSKI, Ryszard GRZEGORZAK, Piotr HALIŻAK za pracę na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.

9. 25 listopada, w przyszłą sobotę przypada święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Prosimy, aby członkowie tych wspólnot parafialnych udali się na uroczystości do archikatedry w Przemyślu indywidualnie. Początek uroczystości w sobotę o godz. 9.30.

10. SPOTKANIE grup parafialnych:

-We wtorek po wieczornej Mszy św. obowiązkowa zbiórka wszystkich lektorów i ministrantów;

-Wyjątkowo we czwartek próba Chóru parafialnego SoliDeo o godz. 18.30 w gimnazjum;
-We czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego;
-W piątek na Mszę św. i spotkanie do salki zapraszamy Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.