XXXI Niedziela Zwykła 2017r.

XXXI Niedziela Zwykła

(05.11.2017)

1.  Dziś wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

2. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych polecanych w wypominkach i Msza św.

3. W sobotę modlimy się w intencji Ojczyzny. Msza św. za Ojczyznę w sobotę o godz. 11.00.

4. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

5. Msza św. w Słonnem w piątek o godz. 16.00 i różaniec za zmarłych polecanych
w wypominkach.

6. W czwartek nie będzie Mszy św. wieczornej ze względu na kongregację księży.

7. Dziękuję p. Kierownikowi, Policjantom i Strażakom z Dubiecka za zabezpieczenie trasy procesji w Uroczystość Wszystkich Świętych.

8. Ksiądz Proboszcz i Parafianie z parafii pw. Chrystusa Króla w Przeworsku dziękują za ofiary na budowę kościoła złożone w ubiegłą niedzielę. Zebrane ofiary to kwota: 6.270 zł.

9. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadziła Róża Błogosławionej JOLANTY.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Maria JURECZKO, Celina MICHALIK, Katarzyna NOWAK, Agata GRZEGORZAK, Magdalena NOWAK.

11. Dziękuję p.: Paweł GRZECH, Mariusz, Dariusz HADRO, Andrzej CHRUŚCICKI, Tomasz LESZCZAK, Ryszard GRZEGORZAK, Karol, Ryszard BINKO za pracę na rzecz naszej parafii.

12. We wtorek na godz. 18.30 do budynku gimnazjum zapraszamy wszystkich Chórzystów.
W piątek na Mszę św. i spotkanie młodzież naszej parafii należącą do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.