XXVI Niedziela Zwykła 2017r

XXVI Niedziela Zwykła (A)
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE

(01.10.2017)

1.  Dziś wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja eucharystyczna. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

2. W tym tygodniu wypada Pierwszy Czwartek, Piątek, Sobota i Niedziela miesiąca.

3. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 15.30 do 16.30.

4. Spowiedź dla dorosłych w piątek od godz. 15.30 do 16.30.

5. Spowiedź w Słonnem w piątek od godz. 17.15 następnie Msza św.

6. Dzisiaj początek nabożeństw październikowych, o godz. 15.30, a następnie Msza św. Codziennie różaniec będzie odmawiany po Mszy św. o godz. 16.30. Zachęcamy dzieci, młodzież i parafian do licznego udziału w tych nabożeństwach, a tych którzy będą przeszkodzeni do odmawiania różańca w rodzinach lub indywidualnie. Za odmówienie różańca w kościele zyskuje się odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Od poniedziałku Msze św. odprawiane będą o godz. 16.30.

7. W przyszłą sobotę o godz. 18.00 ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie na które zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej.

8. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

9. W przyszłą niedzielę Archidiecezjalna Pielgrzymka Młodzieży do Archikatedry
w Przemyślu. Prosimy młodzież z parafii, aby udała się na to spotkanie.

10. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na ofiary kataklizmu trzęsienia ziemi w MEKSYKU, a za tydzień z racji Dnia Papieskiego ofiary zbierane będą na DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA.

11. W przyszłą niedzielę Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę.

12. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św.
o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej ANNY.

13. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Irena KWAŚNIAK, Bożena SZYBIAK, Małgorzata SZYBIAK, Agnieszka GIERULA, Alicja SZYBIAK.

14. Dziękuję p.: Adam KOTLARCZYK, Ryszard GRZEGORZAK za pracę na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.

15. W przyszłą sobotę wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej w Jasieniu w ramach ogólnopolskiej pielgrzymki „Różaniec do granic”. Wyjazd w sobotę o godz. 8.30 z parkingu koło kościoła. Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca, można się zapisać, do czego zachęcamy.

16. We wtorek na godz. 18.30 do budynku gimnazjum zapraszamy wszystkich Chórzystów. W piątek na Mszę św. i spotkanie młodzież naszej parafii zrzeszoną w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży.

17. ZAPOWIEDZI:

Dawid UNDZIAKIEWICZ z Bachórca i Alicja MIKŁASZ z Dubiecka – Zapowiedź Druga

18. Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dubieckiej zaprasza na koncert do Kresowego Domu Sztuki, dzisiaj o godz. 17.00. Wystąpi Angela GABER i Tomasz DYBAŁA.