20618

XXV Niedziela Zwykła (A)
OGŁOSZENIA   PARAFIALNE

(24.09.2017)

1.  W piątek Święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

2. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

3. Msza św. w Słonnem w czwartek o godz. 16.00.

4. Prosimy Parafian, aby wpisywać się na wyjazd 7 X na pielgrzymkę do Matki Bożej Bieszczadzkiej do JASIENIA na spotkanie „Różaniec do granic”. Koszt 25 zł.

5. Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św.
o godz. 9.00 poprowadziła Róża Świętej BERNADETY.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy: Marta PILCH, Małgorzata MAŚCIDŁO, Alicja GRZEGORZAK, Irena KWAŚNIAK, Krystyna BINKO.

7. Dziękuję p.: Stanisław MIŚNIAKIEWICZ, Ryszard GRZEGORZAK za życzliwość na rzecz parafii w ubiegłym tygodniu.

8. W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja eucharystyczna. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich róż.

9. We wtorek na godz. 18.30 do budynku gimnazjum zapraszam wszystkich Chórzystów.
W piątek na Mszę św. i spotkanie wszystkich KSMowiczów.

10. Po wakacyjnej przerwie, w najbliższy czwartek odbędzie się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie formacyjne dla młodzieży klas trzecich gimnazjum, w ramach przygotowania do bierzmowania. Przypominam, że spotkania rozpoczynamy zawsze od eucharystii, której piękne przeżywanie jest wyrazem dojrzałości wiary kandydata.
UWAGA !!!
Na to czwartkowe spotkanie zapraszamy również rodziców uczniów klas trzecich gimnazjum.

11. W zakrystii u siostry są do nabycia Kalendarze Rolnicze w cenie 20 zł.

12. ZAPOWIEDZI:

Dawid UNDZIAKIEWICZ  Bachórca i Alicja MIKŁASZ z Dubiecka – Zapowiedź Pierwsza