XX Niedziela Zwykła 2017r

XX NIEDZIELA ZWYKŁA
20.08. 2017

1.W czwartek święto św. Bartłomieja Apostoła.

2.W sobotę Uroczystość NM Panny Częstochowskiej. Odpust w Słonnem. Msza św. odpustowa w Słonnem w sobotę o godz. 1000.

3.Prosimy, aby modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9:00 poprowadziła róża Św. Jadwigi.

4. Dziękujemy za posprzątanie k-ła w ubiegłym tygodniu. Na ten tydzień na prosimy: Pinkowicz Małgorzatę, Błachut Jolantę, Kędra Reginę, Rumak Ahnieszkę, Senderską Urszulę.

5. 27 sierpnia w Nienadowej na placu kościelnym odbędą się Gminne Dożynki pod nazwą „Jarmark rzemiosł dawnych”. Dożynki rozpoczną się o godz. 1430  Mszą świętą w Kościele w Nienadowej Dolnej.

6. 27 sierpnia w parafii Długie koło Sanoka jak było już zapowiadane odbędą się Dożynki Archidiecezjalne. Początek uroczystości o godz. 1000 . Program wywieszony jest na tablicy przy kościele. Prosi się parafian o wzięcie w nich udziału.

7.Zapraszamy serdecznie na pielgrzymkę do Częstochowy 8 września. Na Jasnej Górze odbędą się w tym dniu uroczystości z okazji Jubileuszu 300-lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Koszt wyjazdu 70 zł. płatne przy zapisie. Prosimy również podać numer pesel oraz telefon kontaktowy. Zapisy u siostry w zakrystii oraz u p.Agnieszki Binko w sklepiku.

8.W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym przez burze i nawałnice.

9.Zapowiedzi przedślubne:

•Wojciech Grochowski z Przedmieścia Dubieckiego i Patrycja Chachura z Przedmieścia Dubieckiego  – zap. I

•Krzysztof Pulka z Glisna i Magdalena Tereszczak z Nienadowej – zap.II